Kliknij TUTAJ lub na zdjęcie u góry żeby zobaczyć jak przedstawiam się rysunkowo.


Od 2003r. pracuję w jednej z największych firm usługowych w Polsce, a od 2008r. jestem managerem. Kieruję dynamicznym zespołem, odpowiadam za sprzedaż oraz wysoką jakość świadczonych usług. Skończyłam studia magisterskie z zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studia podyplomowe z Systemów Zarządzania Jakością na Wyższej Szkole Biznesu.
  Jestem trenerem wewnętrznym. Prowadzę szkolenia produktowe, sprzedażowe, coachingowe dla managerów i sprzedawców oraz z 5S - narzędzia stosowanego w Lean Management. Jestem certyfikowanym Green Beltem Six Sigma - kieruję projektami realizowanymi metodą DMAIC. Podczas prac projektowych pracuję narzędziami Lean Sigma, metodą 5S oraz Kaizen - ciągłe doskonalenie - ponieważ jestem przekonana, że ulepszaniu nie ma końca.... Tą filozofią kieruję się również w życiu prywatnym. Ciągle uczę się czegoś nowego, a inspiracji wokół nie brakuje... Rysuję od zawsze. Jestem zachwycona skutecznością rysunku biznesowego i dlatego teraz chcę podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w stosowaniu Myślenia Wizualnego w pracy.

W 2018r. z pasji i inspiracji z otoczenia powstała moja książka pt. "RysowAnka szczęścia", która jest Podpowiednikiem Myślenia Wizualnego. O tym jak powstawała książka przeczytasz i obejrzysz TUTAJ, a o książce  przeczytasz TUTAJ


Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, żoną mojego męża i szczęśliwą osobą, która uwielbia wyzwania, aktywność i cele, do których mogę dążyć. 

Chcesz poznać mnie bliżej? Zapraszam na moje szkolenie :) a tym czasem zajrzyj na mój kanał na Youtube:


lub mój fanpage na Facebook i Instagram:
  

Strona główna

+48 502 37 88 89

Czekam na Twój telefon

Strona główna

rysowankazs@gmail.com

Napisz do mnie

Strona główna

66-400 Gorzów Wlkp.

Kontakt

Napisz do mnie mail
rysowankazs@gmail.com
+48 502 37 88 89