Poznajmy się - Zapraszam na krótki FILM. 

o mnie Anna Zielińska-Stecyna rysowankaOd 2020 r. pracuję jako Lean Lider i audytor wewnętrzny w największej fabryce telewizorów w Europie w Logistyce wewnętrznej. Odpowiadam za utrzymanie Standardów 5S, skuteczną komunikację, edukację pracowników i usprawnianie procesów.

Przez 17 lat pracowałam w jednej z największych firm usługowych w Polsce. Kierując dynamicznym zespołem odpowiadałam za sprzedaż oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Skończyłam studia magisterskie z zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studia podyplomowe z Systemów Zarządzania Jakością na Wyższej Szkole Biznesu uzyskując tytuł Audytora i Kontrolera Jakości.
 
Jestem trenerem. Prowadzę szkolenia produktowe, sprzedażowe, coachingowe dla managerów i sprzedawców oraz z 5S i Kaizen - narzędzi stosowanych w Lean Management.

Jestem certyfikowanym Six Sigma Green Belt- kieruję projektami realizowanymi metodą DMAIC. Podczas prac projektowych pracuję narzędziami Lean Sigma, metodą 5S oraz Kaizen - ciągłe doskonalenie - ponieważ jestem przekonana, że ulepszaniu nie ma końca.... Tą filozofią kieruję się również w życiu prywatnym. Ciągle uczę się czegoś nowego, a inspiracji wokół nie brakuje... Rysuję od zawsze. Jestem zachwycona skutecznością rysunku biznesowego i dlatego teraz dzielę się z swoją wiedzą i doświadczeniem w stosowaniu Myślenia Wizualnego w pracy i komunikacji z odbiorcami.

Prowadzę szkolenia z Myślenia Wizualnego w biznesie i edukacji, tworzę projekty graficzne i ilustracje dla biznesu i marketingu internetowego. 

Moją misją jest POMAGANIE W SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI.

W 2018r. z pasji i inspiracji z otoczenia powstała moja książka pt. "RysowAnka szczęścia", która jest Podpowiednikiem Myślenia Wizualnego. O tym jak powstawała książka przeczytasz i obejrzysz TUTAJ, a o książce  przeczytasz TUTAJ


Jestem  Certyfikowanym Trenerem Śmiechojogi oraz AMBASADORKĄ UŚMIECHU i twórcą projektu UŚMIECH #podajdalej 

O projekcie przeczytasz TUTAJPrywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, żoną mojego męża i szczęśliwą osobą, która uwielbia wyzwania, aktywność i cele, do których mogę dążyć. Chcesz poznać mnie bliżej? Zapraszam na moje szkolenie :) a tym czasem zajrzyj na mój kanał na Youtube:

lub mój fanpage na Facebook i Instagram:
  Strona główna

+48 502 37 88 89

Czekam na Twój telefon

Strona główna

rysowankazs@gmail.com

Napisz do mnie

Strona główna

66-400 Gorzów Wlkp.

Kontakt

Napisz do mnie mail
rysowankazs@gmail.com
+48 502 37 88 89