Odcinek 2 - O czym będzie książka RysowAnki?

2018-08-20 23:20:15 Artykuły

Odcinek 2 – o czym będzie książka?

Kliknij TUTAJ aby obejrzeć film.

Zgodnie z obietnicą opowiem Wam dziś o czym będzie moja książka. Na końcu pokażę Wam projekt okładki i tytuł książki. Będziecie mogli ocenić czy zawartość, o której Wam za chwilę opowiem, zgodna jest z tym co zobaczycie. Będę ciekawa Waszego zdania.

Na rynku jest wiele beletrystyki i poradników. Ja nie jestem pisarką żeby pisać powieści ani też ekspertem, którzy tworzy poradniki. Moja książka to Podpowiednik. Dlaczego nazwałam ją podpowiednikiem?

Ponieważ podpowiadam w niej jak można spełniać marzenia i realizować cele za pomocą myślenia wizualnego, które definiuje jako: myślenie obrazami czyli wizualizowanie rezultatów, które chcemy osiągnąć. Dla mnie niezwykle skutecznym narzędziem do owej wizualizacji jest prosty i funkcjonalny rysunek, za pomocą którego komunikuję się z odbiorcami i sama ze sobą.

W mojej książce dzielę się swoim doświadczeniami z trzech obszarów:

1. komunikacji w zespole, realizacji celów zawodowych, prowadzenia szkoleń i projektów – tu w roli managera – przez 15 lat pracy zdobyłam sporo doświadczenia, nadal jeszcze się uczę, ale jestem też trenerem, a więc szkolę, uczę, podpowiadam i dzielę się w książce swoimi metodami pracy. Może to być użyteczne dla osób, które zaczynają swoją drogę w roli lidera lub prowadzą własną działalność, realizują projekty. Każdy z nas pracując ma do osiągnięcia jakieś cele: sprzedażowe, jakościowe, sprzedajemy usługi, produkty, pozyskujemy klientów, komunikujemy się z ludźmi. Prawda? Jeśli chcesz być bardziej konkurencyjny na rynku to będziesz mógł zaczerpnąć z mojej ksiązki kilka sposobów na to by być skuteczniejszy w tym co robisz.

2. rozwoju osobistego, realizacji celów osobistych i marzeń – jestem taką zwyczajną osobą, która ma marzenia. W zależności od tego co w danym okresie jest dla mnie ważne stawiam sobie cele: z dziedziny sportu, odżywiania, rozwoju osobistego. W książce opowiem Wam jak to robię, że zawsze osiągam to co sobie założę.

3. relacji międzyludzkich i pokonywania trudności – w tej części opowiadam o sobie w roli mamy, żony, córki. Ten obszar mojej książki jest dla mnie o tyle ważny, że dedykuję go mojej cudownej mamie, której od półtora roku nie ma już z nami. Ta historia znalazła swoje szczególne miejsce w tej książce po pierwsze dlatego, że osobiście mi na tym zależało, ale też dlatego, że takie momenty w życiu kiedy odchodzi ktoś bliski dają dużo doświadczenia i pokory do świata i ludzi. Myślę więc, że każdy powinien się czasem zatrzymać na chwilę i zastanowić: po co jestem na tym świecie i do czego dążę?

Te trzy obszary połączone są ze sobą tworząc jedną historię, moją historię. Czy ta książka jest o mnie? No tak. Dlaczego postanowiłam ją w takiej formie napisać? Bo to prawdziwa historia takiej zwyczajnej osoby, nie żadnej celebrytki, która ma zasoby na realizację swoich marzeń. Opowiadam o tym jak można realizować cele pomiędzy odbieraniem dzieci ze szkoły, a gotowaniem obiadu. Jestem przekonana, że każdy z Was zabierze coś z tej książki dla siebie. A będzie w niej też trochę zabawy, będzie rysunkowo i kreatywnie.

Następnym razem opowiem Wam o tym jak powstaje książka cały proces wydawniczy i jak ona będzie zbudowana.

A teraz obiecałam tytuł i okładkę: 


Dlaczego RysowAnka Szczęscia? Bo jest to mój przepis na szczęśliwe życie.
Co Wy na to? Jestem ciekawa Waszej opinii na temat wizualnej strony okładki i adekwatności tytułu w stosunku do zawartości, o której Wam opowiedziałam. Na dziś to wszystko, zapraszam na mój funpage na fb i instagramie.

Do zobaczenia!
RysowAnka 

2018-08-20 23:20 421
Strona główna

+48 502 37 88 89

Czekam na Twój telefon

Strona główna

rysowankazs@gmail.com

Napisz do mnie

Strona główna

66-400 Gorzów Wlkp.

Kontakt

Napisz do mnie mail
rysowankazs@gmail.com
+48 502 37 88 89