Odcinek 4 - współpraca z Adrianą Szklarz

2018-10-12 21:15:14 Artykuły

Wydanie własnej książki to nie lada wyzwanie, zwłaszcza kiedy nie ma się pojęcia jak to zrobić;) Tak było w moim przypadku. Ponieważ wymarzyłam sobie książkę i postawiłam przed sobą cel - wyzwanie aby ją wydać postanowiłam, najzwyczajniej w świecie, poprosić o pomoc.

Spotkałam w swoim życiu taką wyjątkową osobę, Adrianę Szklarz - kobietę w męskim sercem, która inspiruje ludzi do działania, wspiera i motywuje. Długo nie myśląc poprosiłam ją o spotkanie. Z wypiekami na twarzy opowiadałam jej przy kawie o moim projekcie i zapytałam czy mi pomoże. Zgodziła się. 

To dzięki Adzie moja książka nabiera namacalnych kształtów, bo to właśnie ona poprowadziła mnie w drodze do spełnienia mojego marzenia.

Jest to dowód na to, że jak się czegoś pragnie, tak naprawdę, to znajdzie się sposób aby to osiągnąć. Miałam to szczęście, że spotkałam Adę, ale Ty też możesz skorzystać z jej pomocy. Skontaktuj się z Adą na www.adrianaszklarz.pl. Najpierw jednak przeczytaj jej książki: "Kobieta z męskim sercem" oraz "Przepis na wspaniałe życie". Szczerze polecam!

A ja dla Ady będę rysować do końca świata! Dziękuję!

Naszą rozmowę o książkach, życiu, współpracy ... możesz obejrzeć TUTAJ

Natomiast TUTAJ obejrzysz fragment premiery książki Adriany, która odbyła się 5 października 2018r. w Gorzowie Wlkp.  

2018-10-12 21:15 485
Strona główna

+48 502 37 88 89

Czekam na Twój telefon

Strona główna

rysowankazs@gmail.com

Napisz do mnie

Strona główna

66-400 Gorzów Wlkp.

Kontakt

Napisz do mnie mail
rysowankazs@gmail.com
+48 502 37 88 89