Szkolenia -Myślenie Wizualne w pracy


  • Chcesz aby Twój zespół pracował efektywniej?

  • Chcesz żeby był bardziej zmotywowany?

  • Chcesz przyciągnąć uwagę współpracowników, klientów, słuchaczy?

  • Szukasz sposobów skutecznej komunikacji?


To świetnie!
Zapraszam na szkolenie z Myślenia Wizualnego.

Zapewniam Cię, że gdy w pracy rysujesz - przewagę zyskujesz!Myślenie wizualne to narzędzie efektywnej komunikacji oraz skutecznej pracy z zespołem. Jest to zastąpienie treści rysunkiem biznesowym, który zapada w pamięć, przemawia do odbiorców, a co najważniejsze jest prosty, funkcjonalny i atrakcyjny dla oka przez co szybciej trafia do odbiorców niż słowo pisane. Jest to szybki sposób na wizualizację omawianego tematu.Myślenie wizualne służy do tłumaczenia treści. Proste słowa i rysunki angażują słuchaczy, przyciągają uwagę i sprawiają, że przekaz jest skuteczniejszy. Myślenie wizualne wykorzystuje się do komunikacji z zespołem, stawiania celów, wyznaczania i rozliczania zadań, tworzenia map myśli, notatek wizualnych. Służy również do porządkowania i sterowania środowiskiem pracy. Myślenie wizualne wykorzystuje się w sprzedaży, podczas realizacji projektów oraz szkoleń. Myśleniem wizualnym wyraża się emocje.Myślenie wizualne jest skutecznym narzędziem dla: liderów, managerów każdego szczebla, trenerów, szkoleniowców, nauczycieli, sprzedawców - dla każdego, kto chce być bardziej zapamiętany, konkurencyjny, kto chce przyciągnąć uwagę odbiorców i skuteczniej komunikować się z ludźmi.Myślenie wizualne poprawia komunikację, motywuje i angażuje zespół do działania. Rysunek biznesowy pobudza kreatywność zespołu dzięki czemu członkowie zespołu skuteczniej generują pomysły i rozwiązują problemy. Będziesz bardziej zapamiętany przez odbiorców, a tym samym skuteczniejszy w tym co robisz.
Przekonasz się również, że Ty też potrafisz rysować!1. praktyczną wiedzę, 
2. rysowankę biznesową zawierającą 30 stron ćwiczeń - kliknij TUTAJ żeby zobaczyć 
3. niezbędnik rysownika,
4. gry i ćwiczenia,
5. naukę przez zabawę,
6. pozytywną atmosferę,
7. mini przekąski - słodko i zdrowo,
8. gratisy.1. otwartych ludzi, którzy chcą się rozwijać1. termin
2. warunki współpracy

Oferuję usługę szkoleniową:
- w siedzibie Twojej firmy,
- poza Twoją firmą w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Cena usługi szkoleniowej uzależniona jest od liczby uczestników oraz miejsca realizacji szkolenia.

Z uwagi na warsztatowy charakter szkolenia max. ilość uczestników w grupie to 12 osób.

Kliknij TUTAJ żeby zobaczyć cennik.

Masz znajomych z różnych branż, którzy chcą się nauczyć rysunku biznesowego? Zbierz ekipę i daj znać - zorganizujemy szkolenie!  - min. ilość uczestników to 6 max. 12 osób (wtedy cenę uzgodnimy indywidualnie).

Kliknij TUTAJ żeby zobaczyć Program Szkolenia.Oferuję również KOREPETYCJE z Myślenia Wizualnego zaprojektowane specjalnie dla Ciebie!

Dlaczego korepetycje?


Ponieważ Ty też potrafisz rysować!

Przyjdź do mnie i przekonaj się!

Prosty i funkcjonalny rysunek wzmacnia komunikację, ułatwia zapamiętywanie i przyciąga uwagę klientów, współpracowników, słuchaczy. Jeśli więc chcesz zwiększyć efektywność swojej pracy i nauki - zapraszam do mnie!

Nauczę Cię tworzyć magiczne notatki wizualne, pokażę jak skutecznie komunikować się z ludźmi i jak przyciągnąć uwagę Twoich odbiorców abyś był zawsze zrozumiany, słuchany i zapamiętany.

Dla kogo są takie korepetycje? Myślenie wizualne jest skutecznym narzędziem dla: liderów, managerów, trenerów, szkoleniowców, nauczycieli, sprzedawców - dla każdego, kto chce być bardziej zapamiętany, konkurencyjny, kto chce przyciągnąć uwagę odbiorców i skuteczniej komunikować się z ludźmi.

Zapraszam Cię więc na indywidualne warsztaty zaprojektowane specjalnie dla Ciebie! W komfortowych i kameralnych warunkach 1:1, swobodnym ubraniu (możesz przynieść swoje kapcie) i w przyjemnej atmosferze podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem z zakresu myślenia wizualnego i rysunkowej pracy z zespołem.

Otrzymasz ode mnie:
  • solidną porcję wiedzy na temat Myślenia Wizualnego,
  • rysowankę zawierającą 30 stron ćwiczeń,
  • niezbędnik rysownika, gry i ćwiczenia,
  • naukę przez zabawę, kawę i przekąski,
  • dwa profesjonalne pisaki firmy Neuland,
  • zadanie wdrożeniowe. 
Czas trwania warsztatu to  3 godziny (180 minut).

Spotkamy się w wybranym przez Ciebie miejscu: zapraszam do mnie (okolice Gorzowa Wlkp.) lub przyjadę do Ciebie w wspólnie uzgodnionym terminie.

Cena warsztatu wynosi 300 zł. i zawiera wymienione wyżej elementy, które otrzymasz ode mnie.

Cena dotyczy korepetycji na terenie miasta Gorzowa, a realizacja usługi poza wskazanym miejscem wzrasta o koszty podróży.

Więc chodź narysuj swój świat, a ja pokażę Ci jak!

Zapraszam serdecznie!

Myślenie wizualne Gorzów  (i okolice:)

Chcesz wiedzieć więcej?
Masz pytania?
Dzwoń lub pisz!

rysowAnka ZS

Strona główna

+48 502 37 88 89

Czekam na Twój telefon

Strona główna

rysowankazs@gmail.com

Napisz do mnie

Strona główna

66-400 Gorzów Wlkp.

Kontakt

Napisz do mnie mail
rysowankazs@gmail.com
+48 502 37 88 89