• Chcesz wzmocnić komunikację?
  • Chcesz przyciągnąć uwagę odbiorców?
  • Chcesz się wyróżnić?

To świetnie trafiłeś!
Zrobię to dla Ciebie - USŁUGI RYSUNKOWE i GRAFICZNE od rysowAnki ZS.


Jak pracuję?

Oferuję: 
notatka wizualna (sketchnotes), infografika, projekty graficzne, reklama, materiały promocyjne do mediów społecznościowych, branding, loyaut, plakat, roll up, wizytówki, LOGO, sprawozdanie, folder, prezenty okolicznościowe i gotowe SZABLONY, GRAFIKI, RYSUNKI, IKONKI, ILUSTRACJE,  zaprojektowane specjalnie dla Ciebie, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, nawiązujące do Twojej branży, profilu działalności.

Wykonane będą za pomocą rysunku, który przyciąga uwagę odbiorców gdyż ludzie lepiej reagują na odręczne rysunki niż na doskonałą, perfekcyjnie dopracowaną grafikę.
Dlaczego tak jest?
Ponieważ spontaniczność i niedoskonałość odręcznych rysunków sprawia, że ludzie czują się mniej onieśmieleni co zachęca ich do zaangażowania w dyskusję, zainteresowania i działania.

Tworzę się również:
ilustracje do książek, artykułów, skład książki, publikacji, kalendarz, skład i wykonanie okładki.
  
Wykonam profesjonalną notatkę wizualną z Twojego wystąpienia, wykładu, webinaru, filmu, do Twojego materiału, który chcesz przekazać odbiorcom.

Przykładowe  PROJEKTY GRAFICZNE wykonane przeze mnie:

LOGO:
Po co stosuje się szablony? 

Bo pracować należy mądrze, a nie ciężko ;)

Przygotowuję ilustracje, które możesz wykorzystać w czasopismach, prasie, reklamie, na kubkach i innych artykułach reklamowych:


Poradniki, wytyczne, instrukcje czyli poważne tematy w przyjaznej formie:IKONY, GRAFIKI, które wykorzystasz do prezentacji, dokumentów, na gadżety reklamowe itd.:Organizujesz konferencję, wystąpienie, warsztat?
Chcesz wzmocnić swój przekaz?
Chcesz aby pozostał na dłużej w pamięci odbiorców?
Chcesz uatrakcyjnić swoje wystąpienie na miarę światowych konferencji?

Oferuję usługę GRAPHIC RECORDING czyli Notatka Wizualna tworzona na żywo podczas Twojego wystąpienia, konferencji... NOWOŚĆ na rynku!
Potrzebujesz  promocji swojej działalności?
Szukasz sposobów jak się wyróżnić?

Chcesz zmotywować swój zespół?
Chcesz stworzyć pozytywną atmosferę w miejscu pracy?
Chcesz zachwycić swoich klientów? 
Chcesz się wyróżnić?

Przykłady motywatorów - grafiki, które możesz umieścić na gadżetach typu kubki, torby itp., na ścianach; życzenia dla współpracowników, klientów; elementy sterowania wizualnego:

DEKORACJE ŚCIENNE - wykonane bezpośrednio na ścianie lub na sztywnym (lub zalaminowanym) papierze do umieszczenia na ścianie; wielkoformatowe:


ILUSTRACJE do książek, bajek, kolorowanek:Masz do przedstawienia ważną prezentację, materiał zawierający wiele danych, liczb, tekstu?

Prześlij mi go (jeśli możesz:), a ja przygotuję materiał w atrakcyjnej formie wizualnej, która zachęci odbiorców do zaangażowania i aktywności, a dodatkowo Twój przekaz pozostanie na dłużej w ich pamięci.

Masz inne pomysły, sugestie gdzie można wykorzystać rysunek?
Masz pytania?


Dzwoń lub pisz!

CENA zlecenia uzależniona jest od rodzaju grafiki/rysunku, zostanie oszacowana na podstawie złożonego zamówienia.
Cena może zawierać:

- koszt projektu w wersji elektronicznej (w tym do 2 poprawek),
- koszt gotowego produktu (narysowany na wielkoformatowym papierze, brystolu, wydrukowany, zalaminowany itd. - zgodnie z życzeniem),
- koszty wysyłki w przypadku gotowych produktów.

Czas realizacji zleceń pojedynczych wynosi do 7 dni roboczych. 

Gotowy projekt otrzymasz w formacie i rozmiarze, który sobie zażyczysz (JPEG, PNG, BMP, PDF, SPD,WORD...) i będziesz mógł wykorzystać go jak tylko zechcesz: do Twojej reklamy, promocji, do tradycyjnej komunikacji (np. na tablice informacyjne, do wyznaczania zadań ...), ozdabiania pism, do prezentacji w Power Point, Prezi; na plakatach, banerach, stronach internetowych, w wersji edytowalnej do dodawania tekstu (np. dyplomy, podziękowania), na spotkaniach, szkoleniach, podczas realizacji projektów...

Jak zamówić?
Napisz do mnie maila:
rysowankazs@gmail.com

Anna Zielińska-Stecyna
rysowAnka ZS


#grafika #projekt #notatkawizualna #notatka #visualthinking #visualstorytelling #myśleniewizualne #graphic #graphicdesigner #graphicrecording #projektygraficzne #wektory #reklama #promocja #sketchnote #sketchnoting #sketchnotes #logo #prezentacja #ilustracje #ilustration #rysunek #pomysłnaprezent #personalizowane #produkty #plakat #rollup #etykieta #rysowanka
Strona główna

+48 502 37 88 89

Czekam na Twój telefon

Strona główna

rysowankazs@gmail.com

Napisz do mnie

Strona główna

66-400 Gorzów Wlkp.

Kontakt

Napisz do mnie mail
rysowankazs@gmail.com
+48 502 37 88 89